2 x monitor interaktywny 65” SMART MX265 4K Android SMART kapp IQ + oprogramowanie SMART Notebook [program Aktywna Tablica]

Monitor interaktywny SMART MX265 jest optymalnym wyborem dla szkoły, która chce u siebie przeprowadzać interaktywne lekcje. Wielkość monitora 65″, rozdzielczość 4K, bardzo przydatna funkcja Object Awareness oraz najlepsze na świecie oprogramowanie edukacyjne SMART Notebook oznaczają, że wystarczy tylko podłączyć i włączyć monitor, by zacząć zajęcia cyfrowe.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Specyfikacja techniczna monitor interaktywny SMART MX265

L.p. Monitor interaktywny
1. Efektywna powierzchnia monitora (obszar interaktywny), na której można dokonywać notatek, sterować pracą komputera 145cm x 83 cm (przekątna 65 cali– 163 cm).
2. Proporcje monitora –16:9.
3. Waga urządzenia maksymalnie 42 kg.
4. Jasność 350 cd/m2.
5. Rozdzielczość 4K.
6. Kontrast 1200:1.
7. Kąt widzenia 178 stopni.
8. Czas reakcji matrycy maksimum 8 ms.
9. Wyświetlacz LCD z podświetleniem LED
10. Wbudowane głośniki o łącznej mocy 10W.
11. Funkcje autonomiczne (bez podłączonego komputera): przeglądarka internetowa, tryb whiteboard wraz z współdzieleniem notatek w trybie rzeczywistym (edycja notatek również przez podłączonych uczestników przez np. smartfony  lub komputery), udostępnianie ekranu urządzenia przenośnego lub komputera, odtwarzacz treści interaktywnych (możliwość wysyłania wykonanych w programie komputerowym interaktywnych lekcji na monitor po przez sieć).
12. Technologia– dotykowa, IR.
13. Komunikacja monitora z komputerem za pomocą przewodu USB.
14. Uchwyt ścienny w zestawie.
15. Gniazda podłączeniowe. Wejścia:VGA x 1, HDMI x3, USB typ Bx2, USB typ A x 4, stereo audio miniJack x 1, RS232 x 1. Wyjścia: HDMI x 1, S/PDIF x 1 ,stereo audio miniJack x 1.
16. Pobór mocy do 120W w czasie pracy, mniej niż 0,3W w trybie uśpienia.
17. Gwarancja producenta na monitor – 2 lata.
18. Obsługa monitora za pomocą załączonych pisaków i za pomocą palca.
19. W zestawie z monitorem dwa pisaki.
20. W zestawie półka mocowana do obudowy monitora lub przygotowane przez producenta monitora miejsca do odłożenia pisaków.
21. Obsługa 10 jednoczesnych dotknięć.
22. Rozpoznawanie gestów wielodotyku: dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.
23. Autoryzowany przez producenta monitora serwis w Polsce, certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2000 lub ISO 9001:2008 w zakresie urządzeń audiowizualnych.
24. Wraz z urządzeniem dostarczyć program do przygotowywania i przeprowadzenie interaktywnych lekcji. Wszystkie wyspecyfikowane funkcje musi posiadać jedno oferowane oprogramowanie. Nie dopuszcza się realizacji funkcji przez kilka programów, które w sumie realizują wymaganą funkcjonalność.
Producent musi gwarantować dostępność wszystkich opisanych niżej funkcjonalności co najmniej przez rok od daty dostarczenia programu.
Wymaga się aby zaoferowane oprogramowanie można było pobrać z aktualnej strony dostawcy/producenta.
Oprogramowanie musi działać na komputerze bez konieczności podłączenia zaoferowanej tablicy interaktywnej lub monitora interaktywnego.
25. Wybrane cechy oprogramowania do obsługi monitora:
a) Obsługa 20 jednoczesnych dotknięć.
b) Wsparcie dla multituch.
c) Obsługa gestów multitouch dla jednego lub wielu użytkowników jednocześnie.
d) Realizator ćwiczeń interaktywnych pozwalający w krótkim czasie tworzyć zajęcia interaktywne poprzez wybór rodzaju aktywności i graficznego szablonu do niej. Musi zawierać co najmniej dwie różnorodne aktywności oraz dwa różnorakie szablony graficzne wykorzystujące jako elementy ćwiczenia tekst i/lub obrazy. Pozwalać na zapis treści aktywności, w celu jej użycia w aktywności innego rodzaju. Umożliwia na losowy wybór ucznia na podstawie listy klasy. Przygotowane ćwiczenia mogą być rozwiązywane na tablicy lub monitorze interaktywnym lub indywidualnie przez uczniów na urządzeniach komputerowych.
e) Eksport / import plików do / z formatu Common File Format, rozszerzenie pliku .iwb.
f) Wstawianie tabel oraz rozpoznawanie odręcznych szkiców i przekszatłacanie ich na tabele.
g) Łączenie stron tablic w grupy.
h) Ustawianie wszystkich właściwości w jednym miejscu w aplikacji.
i) Zawiera narzędzie do graficznego ilustrowania pojęć(koncept map ping).
j) Możliwość sterowania treścią lekcji za pomocą tabletu z systemem operacyjnym Android lub iOS.
k) Prawy przycisk myszy dostępny na dwa różne sposoby.
l) Własna przeglądarka stron WWW wstawiana do treści lekcji.
m) Nagrywanie wyświetlanych (cały pulpit, okno, wybrany prostokątny fragment) działań na tablicy lub monitorze w postaci pliku wideo z dźwiękiem.
n) Przywracanie pojedynczej strony do stanu z ostatniego zapisu pliku na dysku.
o) Czyszczenie całego naniesionego cyfrowego atramentu ze strony za pomocą jednej funkcji.
p) Wygładzanie i poprawa czytelności cyfrowego atramentu.
q) Trzyfunkcyjny pisak: koło– uruchamia funkcję reflektora, prostokąt – funkcję lupy, rysowanie – znikający cyfrowy atrament.
r) Funkcja przycinania wstawionego do treści lekcji obrazu.
s) Wypełnienie dowolnym kolorem zamkniętych obszarów narysowanych obiektów i kształtów.
t) Narzędzia do tworzenia elektronicznych adnotacji, takich jak:
• różnokolorowe pisaki,
• zakreślacze,
• pisaki wielokolorowe,
• pióro stalówka,
• pióro pędzel,
• pióro kredka świecowa,
• predefiniowane kształty (linie, strzałki, figury geometryczne).
u) Bezpośredni dostęp do lokalnego folderu sieciowego dla nauczycieli do przechowywania wspólnej zawartości do tworzenia materiałów lekcyjnych.
v) Internetowa witryna społecznościowa z zasobami edukacyjnymi uruchamiana bezpośrednio z programu, zawierająca ponad 500 gotowych lekcji i innych materiałów.
w) Dostępne dla użytkowników co najmniej 500 gotowych lekcji przygotowanych w oprogramowaniu.