Cyfryzacja szkoły w kontekście projektów unijnych – warsztaty w województwie pomorskim

W dniach 14-16 czerwca 2016 roku organizowaliśmy w województwie pomorskim serię warsztatów, na których omawialiśmy zagadnienia cyfryzacji szkoły w kontekście projektów unijnych. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z następującymi tematami:

Prowadzenie i rozliczanie projektów unijnych w edukacji (Eduexpert)

Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w konferencji poświęconej Technologiom Informacyjno-Komunikacyjnym w projektach współfinansowanych ze środków unijnych. Było to na prawdę interesujące wydarzenie, które pozwoliło na wysłuchanie ciekawych prezentacji, zawarcie nowych znajomości, a także uzyskanie informacji o nowościach i kierunkach rozwój. Gratulujemy wyśmienitej organizacji i z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu spotkania.

Urząd Gminy Chmielno

96% uczestników warsztatów w województwie pomorskim twierdzi, że spełniły ich oczekiwania.

90,2% uczestników uważa, że warsztaty bardzo wzbogaciły ich wiedzę.

Wdrażanie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w szkole (Image Recording Solutions sp. z o.o.)

image_recording_solutions_wzór

Sprawne i bezpieczne –  internet i sieć w szkole (Cisco)

cisco_wzór

Sprawne, bezpieczne i trwałe komputery w szkole (Acer)

laptopy_notebooki_acer_travelmate_b117_dla_szkol

Multimedia i interaktywność w edukacji (Image Recording Solutions sp. z o.o.)

Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w laboratoriach
przyrodniczych – cyfrowe pomiary zjawisk przyrodniczych  (Image Recording Solutions sp. z o.o.)

pasco_wzór

Oprogramowanie biurowe Microsoft platformą do pracy, komunikacji i nauczania (Microsoft)

microsoft_wzór

Nauczanie programowania przez zabawę (Abix)

minecraft_wzór

Szkolenia związane z wprowadzeniem Technologii
Informacyjno-Komunikacyjnych do placówki edukacyjnej (Eduexpert)

Przybyłym przedstawicielom organów prowadzących bardzo dziękujemy za zainteresowanie i dialog z nami.

Życzymy powodzenia w prowadzeniu  projektów.