Monitor interaktywny SMART 6065 HD (SBID-6065-HD) – optymalny monitor do szkoły

Monitor interaktywny SMART 6065 HD jest doskonałym rozwiązaniem do polskiej szkoły. Łączy przystępną cenę z  dużym, widocznym z każdego miejsca w klasie ekranem HD 65 cali oraz najlepszym, wielofunkcyjnym oprogramowaniem edukacyjnym SMART Learning Suite.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Monitory interaktywne SMART serii 6000 – ulotka informacyjna do pobrania

Specyfikacja techniczna monitora interaktywnego SMART SBID6065 – HD

• Efektywna powierzchnia monitora (obszar interaktywny), na której można dokonywać notatek, sterować pracą komputera 142cm x 80 cm (przekątna 65 cali – 163 cm).
  • Proporcje monitora – 16:9.
  • Waga urządzenia maksymalnie 70 kg.
  • Jasność 365 cd/m2.
  • Rozdzielczość matrycy 1920 x 1080
  • Kontrast 5000:1.
  • Kąt widzenia 178 stopni.
  • Czas reakcji matrycy maksimum 8 ms.
  • Wyświetlacz LCD z podświetleniem LED
  • Wbudowane głośniki o łącznej mocy 10W.
  • Waga – maksymalnie 70 kg.
  • Poziom hałasu 35 dB.
  • Technologia – dotykowa, optyczna.
  • Komunikacja monitora z komputerem za pomocą przewodu USB.
  • System mocowania VESA 300 x 400 mm.
  • Gniazda podłączeniowe: HDMI 1.4 x 2, DISPLAY PORT x 1, USB 2.0 Typ B x 3, stereo audio miniJack x 1, RS232 x 1 (porty USB skojarzone z konkretnym gniazdem HDMI lub DISPLAY PORT).
  • Współpraca z HDCP 1.4
  • Pobór mocy do 135W w czasie pracy, nie więcej niż 2W w trybie uśpienia.
  • Gwarancja producenta na monitor – 2 lata.
  • Obsługa monitora za pomocą załączonych pisaków i za pomocą palca.
  • W zestawie z monitorem dwa pisaki.
  • W zestawie półka mocowana do obudowy monitora lub przygotowane przez producenta monitora miejsca do odłożenia pisaków.
  • Monitor umożliwia pracę do dwóch użytkowników jednocześnie z materiałem interaktywnym wykorzystując dołączone pisaki, inne przedmioty lub swoje palce do pisania.
  • Rozpoznawanie gestów wielodotyku (8 punktów): dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.
  • Autoryzowany przez producenta monitora serwis w Polsce, certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2000 lub ISO 9001:2008 w zakresie urządzeń audiowizualnych.