Monitory interaktywne SMART Board 6000 – po pierwsze nauka!

Uczniowie osiągną więcej, gdy będą mogli swobodnie wyrażać siebie i swoje zainteresowania. Nauka i praca z pomocą monitorów interaktywnych SMART Board 6000 sprawia, że uczniowie wprost wstają z miejsc, by uczestniczyć w zajęciach i wykorzystują do tego swoje własne smartfony (BYOD). Seria 6000 pomaga w nauce bez zbędnych ograniczeń: brak kabli, proste podłączenie i konfiguracja.

monitor_interaktywny_smart_6000
Monitory interaktywne SMART Board serii 6000 z nagrodą za najlepsze monitory do sektora edukacyjnego

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Ulotka informacyjna dotycząca monitorów interaktywnych SMART 6000 dla edukacji [JĘZ. POLSKI]

Wszystko w zasięgu dotyku. Dzięki technologii IQ

Inteligentne monitory pozwalają przełączyć się w okamgnieniu z prezentowania lekcji do projekcji filmu, albo do wybranej strony internetowej, prezentacji, a to wszystko tak szybko, by uczniowie nie dekoncentrowali się.

SMART Learning Suite

Pakiet najlepszych na świecie narzędzi edukacyjnych wykorzystywanych w szkole podczas lekcji interaktywnych.

Pobieraj aktualizacje. Wysyłaj wiadomości. Uruchom diagnostykę.

SMART Remote Management umożliwia wydają konserwację, ochronę i obsługę wszystkich  urządzeń, w tym oczywiście monitorów SMART Board 6000 z iQ.

Pisanie

Pisanie w SMART Board 6000 jest równie proste jak w zeszycie. Uczniowie i nauczyciele mogą za pomocą SMART Ink dodawać notatki w plikach PDF, na stronach internetowych, materiałach Microsoft Office, rysować, przekształcać różnego rodzaju treści w żądany sposób oraz zapisywać notatki, zmiany w prawie każdym formacie. Za pomocą Pen ID uczniowie mogą pisać w dwóch kolorach jednocześnie. Pismo do złudzenia przypomina ręczne.

Teraz wszyscy razem

Równoczesne używanie różnych narzędzi, to znaczy palców, pisaka, gumki pozwala uczniom wykonywać różnego typu zadania w tym samym czasie. Rozwiązanie dostępne jest tylko w monitorach interaktywnych SMART.

Dotyk

Kilku uczniów przy monitorze w tym samym czasie? Nie ma problemu. Osiem punktów dotykowych  sprawia, że twórczość i inwencja uczniów będzie ograniczona tylko… Nie będzie ograniczona!

Rozwiązanie Silktouch sprawia, że nawet wielogodzinna praca nauczyciela przy monitorze nie skutkuje zdarciem naskórka palców czy wręcz ich pokaleczeniem.

Funkcja Object Awareness rozpoznaje sposób korzystania z monitora: palce, pisaki, gumka.

Dzielenie się

Łącząc wszystko i wszystkich monitory interaktywne SMART dają możliwość wszystkim uczniom aktywnego uczestnictwa w lekcji.

Możliwe bezprzewodowe podłączenie do monitora interaktywnego dowolnego urządzenia z systemem Android, Apple, Windows.

Bez kabli, bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania i sprzętu. Włączasz i pracujesz. Monitory interaktywne SMART przeznaczone są także do współpracy ze smartfonami i tabletami uczniów (BYOD).

Rozdzielczość 4K gwarantuje jakość obrazu, która sprosta każdemu rodzajowi obrazu, a żadnego odbiorców nie rozczaruje.

Zmieścisz się w budżecie

Zakup monitora interaktywnego SMART Board 6000 dzięki krótkiemu szkoleniu z jego obsługi, prostej konfiguracji i szczątkowej konserwacji obniża całkowity koszt posiadania monitora.

Accelerated Life Testing ogranicza liczbę przestojów w pracy i wydłuża żywotność monitora.

Seria 6000 posiada certyfikat ENERGY STAR.

Żywotność monitorów interaktywnych SMART wynosi około 50000 godzin.

Gwarancja 3 lata.

Hartowane szkło.

Automatyczne aktualizacje oprogramowania.

Kamery automatycznie wykrywają w sali obecność osób, włączając i wyłączając monitor po wejściu i wyjściu z sali.

Certyfikat bezpieczeństwa.

Monitory interaktywne SMART 6000 [INSTRUKCJA OBSŁUGI]

Porównanie monitorów interaktywnych SMART, czyli jaki monitor interaktywny wybrać do szkoły? [ZESTAWIENIE]