NOWOŚĆ! Monitory interaktywne Hitachi 65 cali – modele 6514; 6516

Monitor_interaktywny_hitachi_produkt
Monitor interaktywny Hitachi

Hitachi oferuje dwa modele monitorów interaktywnych. Każdy z nich może być wyposażony w komputer PC. Model o symbolu 6514 ma opcję czterodotyku, 6516 – cztero- lub sześciodotyku. Ekrany Hitachi FHD6514, -16 są wyposażone w dwa głośniki o mocy 15W.

 

Monitory interaktywne Hitachi – zastosowanie i prezentacja_możliwości_podłączenia

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (1)
Tablica interaktywna Hitachi

Ceny brutto monitorów interaktywnych Hitachi (czerwiec 2015 r.):

HITACHI Monitor interaktywny HIT-FHD6514 – 18045,33 zł

HITACHI Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem HIT-FHD6514PC – 21160,92 zł

HITACHI Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem HIT-FHD6516PC – 21982,56 zł

Cennik ma charakter informacyjny. W przypadku chęci poznania oferty dla szkoły lub placówki edukacyjnej zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

Interaktywny monitor Hitachi został zaprojektowany do stosowania w różnych miejscach, m.in. w salach posiedzeń zarządu, salach lekcyjnych, salach wykładowych, foyer czy też gabinetach. W zgrabnej, nowocześnie wyglądającej białej ramce umieszczono panel, wyposażony w szereg inteligentnych funkcji takich jak interaktywny ekran wielodotykowy, który może być obsługiwany przez 4/6 osób, jasny ekran LED z powłoką przeciwodblaskową i szerokim kątem widzenia oraz dwa mocne głośniki 15 Watt.

Jest on kompatybilny z najnowszym systemem Windows 7/8.1, Blu-Ray oraz obsługuje najnowsze technologie komunikacji bezprzewodowej, a jednocześnie posiada wbudowany komputer (w jednej z z dostępnych opcji), co pozwala korzystać z wyświetlacza bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła sygnału. Jedyne co musi zrobić użytkownik, to wejść, włączyć monitor i pozwolić się oczarować.

 

 

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD
Tablica Interaktywna Hitachi sprawdza się w szkołach, firmach i miejscach publicznych

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (2)
Tablica interaktywna Hitachi dane techniczne

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (4)

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (5)

Zobacz film prezentujący wybrane możliwości monitorów interaktywnych Hitachi:

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują tylko dla sektora edukacji do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Visited 1 times, 1 visits today)