Oprogramowanie SMART Notebook 2015 już jest!

top_page_left_NB14_k_cbe873af9e

 

Właśnie weszła na rynek nowa wersja programu SMART Notebook, który służy do tworzenia, prowadzenia i zarządzania lekcjami na tablicach interaktywnych Smart, ale też na tablicach innych marek. Przedstawiamy najważniejsze funkcje nowej wersji oprogramowania.

Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – pozwala każdemu na szybkie i łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych i działań. Nauczyciel bez trudu opracuje zaawansowane wizualnie i edukacyjnie ćwiczenia. Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych wprowadza elementy grywalizacji do każdej lekcji SMART Notebook, w tym stopery, brzęczyki, randomizery i kostki do gry.

Dodatek mapy myśli – wdrożenie tej funkcji postulowało wielu nauczycieli. Zachęca ona do odkrywania wzajemnych zależności i umożliwia głębszą organizację wizualizacji koncepcji, co prowadzi do głębszego poziomu zrozumienia materiału lekcyjnego.

SMART Notebook jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem edukacyjnym w swoim rodzaju, które zostało pobrane przez prawie sześć milionów użytkowników w ciągu ostatnich trzech lat. poprzez aktywny abonament Notebook Advantage.

Więcej o nowej wersji oprogramowania dowiesz się z samouczka na Tablice.net.pl

Samouczki, instrukcje, porady dotyczące SMART Notebook 2105 na YouTube

Film ilustrujący zastosowanie “mapy myśli” w nauczaniu przy pomocy SMART Notebook 2015 oraz tablicy interaktywnej (w języku angielskim):

oraz “mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych” (film w języku angielskim):

 

(Visited 16 times, 1 visits today)