Projektor o krótkiej ogniskowej Hitachi Super Short Throw CP-CX250 z uchwytem ściennym – 3 LATA GWARANCJI NA LAMPĘ DLA EDUKACJI

Korzystny cenowo projektor do wykorzystania w małych i dużych salach wraz tablicami suchościeralnymi oraz interaktywnymi. Odległość projekcji wynosi 0,69-1,83m. Oferuje wiele rozwiązań wygodnych dla uczniów i nauczycieli, takich jak wyświetlanie szablonów. Wydłużona gwarancja na lampę (3 lata dla edukacji) obniża koszty użytkowania projektora.

reklama_hitachi_projektory_do_szkół
Projektor Hitachi Short Throw Cp-CX250 + uchwyt ścienny

xl_cpcx250-1

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Projektor Hitachi Super Short Throw CP-CX250 oferowany w zestawie z uchwytem ściennym to nowoczesne urządzenie dające możliwość projekcji z małej odległości (0,69-1,83 m).

Wydłużona gwarancja
Rozdzielczość XGA (1024×768)
Jasność 2500 ANSI Lumenów
Żywotność lampy 3000 godzin

Projektor Hitachi CP-CX250 – ulotka informacyjna w języku polskim

3LCD3LCD – Zaawansowana, innowacyjna technologia przeznaczona dla najbardziej wymagających odbiorców — dzięki zastosowaniu trzech chipów obraz jest zawsze bajecznie kolorowy i wyraźny.

FILTR_HYBRYDOWY

Filtr hybrydowy – Trwałość filtra hybrydowego wynosi ponad 4000 godzin, czyli dziesięciokrotnie więcej niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Związane z tym wydłużenie cykli konserwacji znacznie zmniejsza całkowity koszt posiadania urządzenia.

AMX

System wykrywania urządzeń AMX – Projektor zintegrowany z kontrolerem systemu AMX automatycznie pobiera odpowiednie moduły komunikacyjne i sterowniki.

HDMI

HDMI – HDMI (High-Definition Multimedia Interface) to kompaktowy cyfrowy interfejs przesyłania danych audio-wideo bez kompresji.

IMAGECAREImageCare, funkcja – łączy optymalną jakość wyświetlania obrazów przy maksymalnym oszczędzaniu energii.

Parametry optyczne
Standard VGA XGA
Rozdzielczość 1024×768
Jasność 2500