Tablica interaktywna i3BOARD 77” 7703 T06

W porównaniu do tradycyjnych tablic interaktywnych i3BOARD cechuje się unikalnymi właściwościami. Nowatorska technologia V-Sense pozwala na rozpoznawanie rodzaju dotyku oraz pracę aż sześciu osób jednocześnie. Ultracienka aluminiowa ramka tablicy i3 zapewnia smukły wygląd, ułatwia transport, konserwację i czyszczenie.

tablica_interaktywna_i3board_77
Tablica interaktywna i3 7703 – 77 cali, 6 punktów dotykowych

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Ulotka informacyjna o tablicy interaktywnej i3 7703 T06

Ulotka ogólna o tablicach interaktywnych i3

Dlaczego warto wybrać tablicę interaktywną i3BOARD?

 

Precyzyjna, szybka, niezawodna

Wszystkie tablice interaktywne i3 są wyposażone w precyzyjny i niezawodny system dotykowy V-Sense. Technologia cechuje się wysoką szybkością reakcji na dotyk i dokładnością.

 

Doskonała widoczność

Powierzchnia i3 to doskonały obszar projekcyjny z minimalnym odblaskiem, co oznacza komfort pracy i niższe zmęczenie oczu. Dzięki właściwościom antyrefleksyjnym tablicy nie ma potrzeby zaciemniania okien nawet przy jasnym światle słonecznym.

 

Perfekcyjna suchościeralność

Powierzchnia i3 jest perfekcyjnie suchościeralna. Wycieranie nie pozostawia śladów, smug, zacieków. Na tablicy można pracować nawet w przypadku braku prądu; zamienia się wówczas w zwykłą tablicę, na które nauczuyciel i uczniowie mogą pisać markerami.

 

Rozmiar ma znaczenie

i3 technologies jako pierwsza firma na świecie wprowadziła tablicę interaktywną 135”, pozwalającą na pracę przy niej nawet do 10 osób. Ogromna powierzchnia ułatwia aktywne uczestnictwo słuchaczom czy uczniom.

 

Niski całkowity koszt posiadania

Technologia V-Sense jest odporna na kurz. Wyjątkowo wąska (24mm) aluminiowa ramka nie tylko wygląda ładnie, ale i obniża koszt konserwacji. Wszystkie tablice interaktywne i3 są wyposażone w uchwyty ścienne. Inni producenci mogą o tym nie informować, przez co narażają kupujących na dodatkowe wydatki. W przypadku i3 tego problemu nie ma

 

Kup tablicę teraz!

(Visited 17 times, 1 visits today)