Tablica interaktywna SMART Board M680

UWAGA! Kupując tablicę interaktywną SMART w naszej firmie, kupujesz od autoryzowanego importera i dystrybutora SMART, co zapewnia pomoc certyfikowanego eksperta SMART podczas wdrożenia i korzystania z tablicy.

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ:

Kliknij poniższą infografikę, a poznasz korzyści z zakupu tablicy interaktywnej Smart Board M680:

tablica_interaktywna_smart_board_m680
Korzyści z zakupu tablicy interaktywnej Smart Board M680

Kanadyjska tablica interaktywna Smart Board M680 (następca modelu SB680) zyskała nową funkcję rozpoznawania wielodotyku. Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom! Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć.

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TABLIC INTERAKTYWNYCH NA ŚWIECIE

DOTYK I GESTY

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak “przesunięcie”, “obracanie”, “powiększenie”, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym przyswojeniem wiedzy.

FUNKCJA “DUAL TOUCH”

Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje place, pisaki lub inne przedmioty.

SWOBODNA INTERAKCJA

System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy dwóm uczniom jednocześnie, bez konieczności przełączania się w tryb wieloosobowy. Nie ogranicza również przestrzeni roboczej żadnego z nich.

Oprogramowanie dedykowane SMART NOTEBOOK i materiały dydaktyczne

Oprogramowanie do wspólnej nauki. Nauczyciele mogą w prosty sposób tworzyć i prezentować ciekawe materiały lekcyjne, a następnie zapisywać notatki z tych zajęć i dzielić się nimi z innymi uczniami. Oprogramowanie SMART Notebook zawiera również platformę, dzięki której można połączyć w klasie różne urządzenia i technologie.

Co zyskujesz wybierając tablicę interaktywną SMART Board M680?
SMART NOTEBOOK 2016

Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2016* – Nowe funkcje:
Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych.
Mapa myśli – funkcja postulowana przez wielu nauczycieli. Zachęca do odkrywania wzajemnych zależności, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

Smart Exchange – udostępnia bezpłatnie 900 gotowych lekcji i innych materiałów dydaktycznych.

Tablice.net.pl – ponad 600 bezpłatnych lekcji oraz inne materiały dydaktyczne do wykorzystania na tablicy interaktywnej Smart dzięki oprogramowaniu SMART NOTEBOOK (materiały bezpłatne).

Bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez certyfikowanego konsultanta edukacyjnego SMART.

Tablica interaktywna SMART M680 – ulotka informacyjna w języku polskim

Tablica interaktywna SMART M680 – specyfikacja techniczna

Tablica interaktywna SMART M680 – instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna:

Technologia DViT™ (Digital Vistion Touch)
Przekątna tablicy 77″
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 166 x 131,2 x 15,3 cm
Powierzchnia (materiał) Powierzchnia zoptymalizowana do projekcji,
Możliwe pisanie pisakami suchościeralnymi,
Łatwa w czyszczeniu,
Twarda powierzchnia
Tryb pracy tablicy Interaktywny – Osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwana komputera, uruchomiana dowolnych programów, czy tak jak w przypadku tradycyjnych tablic, pisania, rysowania, lub nanoszenia notatek.,
Tablica suchościeralna. Tablica wyposażona w inteligentną półkę.
Dodatkowe Przyciski na półce na pisaki (dolna część tablicy),
Przycisk – Klawiatura ekranowa,
Przycisk – Prawy przycisk myszy,kalibracja tablicy
2 Pisaki, Przyciski funkcji: pisak czarny, czerwony, zielony i niebieski oraz gąbka