Wizualizer kamera dokumentacyjna MO-1 – TERAZ TYLKO 1890 zł

Elmo_MO-1_01_e48990f3b9Wizualizer Elmo MO-1
Parametry przetwornika: 1/3,2″ CMOS 5 Mpix
Rozdzielczość efektywna 2048 (H) x 1536 (V)
Zoom: 8 x cyfrowy

 

Wizualizer MO-1 jest wizualizerem ultra przenośnym. Ultra przenośny ma to w przypadku MO-1 w pełni uzasadnione określenie ponieważ po złożeniu zmieści się w kieszeni marynarki i nie obciąży jej nadmiernie bo waży jedynie 550g. Sprawdzi się idealnie przy pracy gdzie wymagana jest mobilność oraz łatwość obsługi. Ponieważ może pracować bez komputera będzie doskonałym wsparciem dla mobilnych szkoleń i prezentacji.

Funkcje:

Wbudowany mikrofon umożliwia zapis audio

Praca bez komputera – wystarczy projektor/monitor

Zapisywanie obrazu – czytnik kart pamięci SD z możliwością zapisu na kartach SD oraz na PC jeśli jest podłączony

Dane techniczne:

– rozdzielczość WXGA

– matryca CMOS 5.0 megapikseli

– 8x cyfrowy

– 60 klatek/s rejestracja obrazu 1080p

– masa 0,55 kg

– małe wymiary szerokość 101mm x głebokość 226mm x wysokość 28mm

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail:kontakt@irs.com.pl

OPTYKA
Obszar skanowania max. 342 x 257 mm
Regulacja ostrości automatyczna,
ręczna
FUNKCJE
Regulacja balansu bieli ręczna,
automatyczna
Cyfrowy Zoom x 8
Funkcje pomocnicze obrót obrazu (0/180 stopni)
GNIAZDA
Wejścia komputerowe 1 x 15-pin Mini D-sub,
1 x HDMI
Wyjścia komputerowe 1 x 15-pin Mini D-sub
REGULACJA OSTROŚCI
Automatyczna Tak
SYGNAŁ WYJŚCIOWY
RGB Tak
Video Tak
S-video Tak

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)