Wizualizer SMART Kamera Dokumentacyjna 450 Document Camera

 

SMART Technologies wprowadziło na rynek kamerę dokumentacyjna – SDC450. Nowe urządzenie SMART umożliwia przetwarzanie rzeczywistych obiektów w cyfrowe materiały. Stanowi wspaniałe rozwiązanie do prezentacji, wykorzystania i zrozumienia materiału lekcyjnego – nawet złożonych i abstrakcyjnych pojęć. SDC450 SMART charakteryzuje się wysoką rozdzielczością co pozwala na wyświetlanie w czasie rzeczywistym wyraźnych i szczegóło

wych obrazów obiektów.wizualizer_smart_document_camera_450

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Kluczowe funkcje i właściwości:

  • Integracja z programem SMART Notebook
  • Łatwe przechwytywanie wyraźnych, szczegółowych obrazów
  • 360-stopniowy kąt obserwacji dowolnego obiektu
  • Łatwe sterowanie obrazem
  • Funkcja kamery internetowej
  • Narzędzia rzeczywistości mieszanej
  • Intuicyjny panel sterowania

Wizualizer SMART Document Camera 450
Parametry przetwornika: 5 Mpix
Rozdzielczość Full HD
Zoom: 8× optyczny, 10x cyfrowy
Licencja oprogramowania Notebook 2014 dla czterech stanowisk

Kamera dokumentacyjna SMART – ulotka w jęz. polskim

 

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Visited 12 times, 1 visits today)