laboratoria_cyfrowe_pasco_medal_złotySzanowni Państwo,
z radością i dumą informujemy, że oprogramowanie do interaktywnej wizualizacji i analiz PASCO SPARKvue zostało wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oprogramowanie będzie prezentowane podczas Salonu Wyposażenia Szkół i Przedszkoli z Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Zachęcamy również do głosowania na Oprogramowanie do interaktywnej wizualizacji i analiz PASCO SPARKvue podczas konkursu na ZŁOTY MEDAL – WYBÓR KONSUMENTÓW 2015 http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/139/
PASCO SPARKvue to potężne narzędzie do naukowych dochodzeń, które wyświetla I analizuje dane z czujników dając jednocześnie możliwość współpracy i rozważania przez uczniów danego przypadku. Oprogramowanie umożliwia m.in. nagrywanie plików video dotyczących danego doświadczenia. Aplikacja została zaprojektowana od podstaw tak aby idealnie integrować nowoczesne technologie oparte na poborze danych z czujników z nauczaniem. SPARKvue: stwarza okazje do wyrażania refleksji przez uczniów na każdym kroku nauczania z opcjami zapisywania wyników pracy;
– umożliwia uczniom nagrywanie filmów zsynchronizowanych z obecnie przeprowadzonym doświadczeniem z dowolnego czujnika;
– posiada dostęp do SPAKlab Online Library, gdzie można znaleźć i ściągnąć 63 darmowe interaktywne ćwiczenia na zajęcia.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to rekomendacja ekspertów.
Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

(Visited 3 times, 1 visits today)